Alla anmälda deltagare
startnummer: Namn: Förening/stad: Klass:

3 Adam Olsson Göteborg Herr
2 Adam Zachrisson Göteborg Herr
6 Amanda Eliasson Göteborg Dam
7 Anders Daag Trollhättan Herr
8 Anders Eliasson Herr
9 Anders Eriksson Trollhättan Herr
10 Anders Gustavsson LK TV88 Herr
11 Anders Hansson Trollhättan Herr
138 Anders Hermansson Uddevalla IS Herr
13 Anders Levin Nordwallsgatans grill och sport Herr
14 Anders Möller 3City Triathlon Herr
18 André Madejczyk Trails and more Herr
20 Andreas Schöndell IK Stern Herr
22 Anita Ringerike Team Nordic Trail Dam
23 Ann-Sofie Hernvall OK Skogsvargarna Dam
24 Anna Haller Trollhättan Dam
26 Anna-Karin Grundberg Uddevalla SK Dam
29 Annika Elmby Bengtsson Trollhättan Dam
30 Antonia Karlsson Göteborg Dam
32 Bibbi Svensson LK TV 88 Dam
34 Bjarne Gustafsson Herr
35 Bob Scott Herr
36 Carina Berg LK TV88 Dam
37 Carina Harryson Alingsås Dam
38 Caroline Andersson Trollhättans SOK Dam
39 Cecilia Rowley Trollhättan Dam
40 Champelovier Fabien Trollhättan Herr
43 Charlotta Mellgren Trollhättan Dam
46 Christer Lindgren 3City Triathlon Herr
44 Christer Lindqvist Herr
45 Christian Almqvist Trollhättan Herr
47 Christofer Pettersson Lonesome runners Herr
48 Claes Ydergren Team Nordic Trail Herr
49 Clara Stamborg Alingsås Dam
50 Craig Mc Mongle Trollhättan Herr
53 Daniel Ångefors Team Nordic Trail Herr
55 Daniel Backström Trollhättan Herr
57 Daniel Tibell Trollhättan Herr
60 Danile Cronblad Vargön Herr
54 David Berkow Stenungsundslöparna Herr
58 David Korneliusson Ytterby Herr
59 David Nordvall OK Skogsvargarna Herr
62 Eleonore Karlsson GKN FF Dam
64 Elin Frick Trollhättan SOK Dam
33 Elissabeth Amdal Dam
67 Emanuel Olsson Frändefors Herr
68 Emelie Svensson Trollhättan Dam
70 Emil Johansson Lonesome Runners Herr
71 Emilia Holmeby Trollhättan Dam
76 Erik Söderström Stockholm Herr
77 Eva-Lott Elefant 3City Triathlon Dam
79 Fabian Hanning Trollhättan Herr
81 Fredric Gustafsson Göteborg Herr
83 Fredrik Eriksson OK Flundrehof Herr
84 Fredrik Gustafsson Sjuntorp Herr
85 Fredrik Liljesäter 3City Triathlon Herr
86 Fredrik Matsson Team Gläntan Herr
87 Fredrik Törn Lisch Locals Herr
88 Fredrik Thyr Herr
108 Håkan Käll Lidköping Herr
109 Håkan Söderbergh Vänersborg Herr
110 Håkan Sörensson Trollhättans SOK Herr
111 Håkan Wennhage Lysekils SLF Herr
92 Hanna Marke Trollhättan Dam
93 Hanna Sandberg Stockholm Dam
94 Hans Aderum Sting Herr
95 Hans Edh Trollhättan Herr
98 Hans-Olof Mattiasson Strömstads LK Herr
101 Helena Östlund Trollhättan Dam
103 Henrik Boström LK TV88 Herr
105 Henrik Vangenmo IK Granit Herr
107 Herman Fernström Göteborg Herr
114 Ingemar Sandberg Team Nordic Trail Herr
115 Iréne Andersson Team Nordic Trail, GBG Dam
117 Jan Ivar Grinden Nord-Odal Norge Herr
296 Jari Jauhiainen Uddevalla SK Herr
118 Jasmine Börlin Trollhättan Dam
300 Jessica Gustafsson Dam
122 Joakim Larsson LK TV88 Herr
123 Johan Börjeson Lidköpings VSK Herr
297 Johan Eng Herr
127 Johan Molin LK TV88 Herr
129 Johan Pusa Trollhättestakarna Herr
135 Jonas Rieck 3City Triathlon Herr
137 Jonathan Mårtensson GKN Aerospace FF Herr
143 Karin Färnlöf Clarin IF Rigor, Kungsbacka Dam
146 Kent Eng Vänersborg Herr
147 Kerstin Windemo Ljungskile Dam
148 Kim Stenholm GKN Aerospace FF Herr
149 Kristian Savolainen 3City Triathlon Herr
150 Kristin Sjöström Trollhättan Dam
153 Lars Bjurbäck Vara Herr
155 Leif Nordwall Trollhättan Herr
301 Lillemor Lindberg Innovatum Dam
41 Lina Gröning Göteborg Dam
159 Linda Blom Lidköpings VSK Dam
160 Linda Tersing Team Nordic Trail Dam
161 Lindha Andersson Trollhättan Dam
162 Linnea Larsson 3City Triathlon Dam
120 Liselotte Andreasson Ljungskile Dam
165 Madelen Andersson Trollhättan Dam
167 Magnus Stenungsundslöparna Herr
168 Magnus A Persson NPF-laget Trestad Herr
169 Magnus Hallqvist 3City Triathlon Herr
170 Magnus Hugoson 3City Triathlon Herr
173 Magnus Johansson Trollhättan Herr
174 Magnus Källgård Videll FPOIK Vänersborg Herr
175 Magnus Kristiansson LK TV88 Herr
179 Malin Johansson Trollhättan Dam
180 Marcus Andersson Trollhättan Herr
116 Marcus Kårebrand 3City Triathlon Herr
183 Maria Johansson Team Nordic Trail Karlstad Dam
15 Maria Skjernkvist Dam
184 Marianne Piiroinen Team Nordic Trail Trollhättan Dam
56 Markus Ahlqvist Team Nordic Trail Thn Herr
187 Markus Silverlund Lonesome Runners Herr
186 Martin Adolfsson CrossFit Göta Herr
188 Martin Alfrost Sebastians double Herr
189 Martin Jerkdal LK TV88 Herr
191 Martin Widmark 3City Triathlon Herr
194 Mats Millner Trollhättan Herr
195 Mats Nolkrantz Arturs Bävrar Herr
196 Mats Thuresson Svenshögen Herr
197 Mattias Andersson Nordkroken AB Herr
199 Mattias Arvidsson Göteborg Herr
200 Mattias Igestrand Trollhättan Herr
201 Mattias Karlsson Trollhättan Herr
202 Mattias Karlsson Sting Herr
42 Michaela Kårebrand 3City Triathlon Dam
21 Michaela Sprärring Dam
205 Michel Matheussen Friskis & Svettis Vänersborg Herr
206 Mikaël Sanglier Trollhättan Herr
207 Mikael Andersson Vänersnäs Herr
208 Mikael Bengtsson Trollhättan Herr
209 Mikael Bjurhult Team Gläntan Herr
212 Mikael Johansson LK TV88 Herr
213 Mikael Lindmark Trollhättan Herr
215 Mona Eng Trollhättan Dam
218 Niclas Clemmensen Kungsbacka Herr
220 Nils Johansson Uddevalla SK Herr
221 Nina Bohlander 3City Triathlon Dam
222 Ove Flink Trollhättan Herr
244 Päivi Laaksonen Trollhättan Dam
245 Pär Nylander Run In Slättadamm Herr
223 Patrick Nilsson GKN Aerospace FF Herr
224 Patrik Blom Lidköpings VSK Herr
228 Patrik Werner OK Skogsvargarna Herr
235 Per Adelind Herr
229 Per Gunterberg Lidköpings VSK Herr
232 Per Olof Arnås DRT Kungsbacka Herr
234 Per-Erik Johansson Ale90 IK Herr
236 Pernilla Swenson 3City Triathlon Dam
237 Peter Gross Herr
238 Peter Johansson SK Granan Herr
239 Peter Larsson Trollhättans IF Fotboll Herr
106 Peter Matsson Herr
242 Philip Johnsson Flurkmark IK Herr
246 Raymond Ong-A-Kwie Lysekils SLF Herr
251 Robert Glanberg 3City Triathlon Herr
253 Robert Korsle Team Bunkern Herr
1 Sabrina Isovatjus Dam
257 Satu Alvekvist Öresjö MTB Dam
258 Sebastian Svensson Team Lideby Herr
27 Simon Karlsson IK Granit Herr
260 Sofia Eithun Rönning Orust Dam
298 Sofie Holmberg Tankred Dam
263 Stefan Hermansson FF Vänersborg Herr
273 Stephane Mezie Herr
264 Stina From Hamberg Strömstad LK/Snygglöparna Dam
266 Susanne Stigberg Strömstad LK Dam
267 Therese Eriksson Vegan Runners IK Dam
262 Therese Holmberg Sibräcka vital Dam
268 Thomas Abrahamsson Stenungsundslöparna Herr
269 Thomas Ahlqvist LK TV88 Herr
270 Thomas Johansson Trollhättan Herr
274 Thommy Karlsson 3City Triathlon Herr
19 Tina Persson Dam
276 Tobias Fallström Trollhättan Herr
277 Tobias Hermansson Trollhättan Herr
4 Tobias Hildefors Herr
278 Tomas Fredriksson Vänersborg Herr
280 Tommy Folden 3City Triathlon Herr
281 Tony Snällström Stena Recycling AB Herr
282 Torbjörn Claeson 3City Triathlon Herr
283 Torbjörn van den Berg Trollhättan Herr
285 Ulf Andersson Team Nordic Trail, GBG Herr
286 Ulf Schött Trollhättan Herr
287 Ulrica Sjunnesson 3City Triathlon Dam
255 Ulrika Hernvall OK Skogsvargarna Dam
288 Ulrika Möller Team Nordic Trail Dam
289 Ulrika Wernståhl 3City Triathlon Dam
290 Urban Stjernqvist Lysekils SLF Herr
292 Veronica Andersson 3City Triathlon Dam
293 Veronica Malm Vänersborg Dam

Det finns nu 194 anmälda deltagare.



Reservlista till Edsvidsleden Trailrun

Namn: Förening/stad: Klass:

Det finns nu 0 reserver.